Dagens look!

Idag är jag klädd i den nya snygga ljusa trenchcoaten från InWear :-) Och jag studsar fram i tillvaron då jag har de otroligt snygga skorna från Guess på fötterna -Jag har dem i grått och de finns även i svart och beige. Allt hittar ni hos oss i butiken. Nu är det vår -Tjohooo!

Åsa

About Åsa

ÅSAS MODEBLOGG En riktig Fashionista från topp till tå, som älskar allt som staden New York har att erbjuda och vars största modeikon såklart är Sarah Jessica Parker. Jag kommer att blogga om dagliga händelser från vad som händer i vår butik och allt som rör dagens mode.
This entry was posted in Blandat. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>